Podczas gorących dni, nic tak nie orzeźwia i nie zapewnia wspaniałej rozrywki dzieciom, ale  i całej rodzinie, jak dmuchany basen ogrodowy! Baseny nie tylko zapewniają dużo frajdy i odrobiony ochłody od upałów, ale także stanowią świetną okazję do pierwszych kontaktów dziecka z wodą i pływaniem. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz nie tylko baseny, ale i akcesoria wodne, które zagwarantują świetne atrakcje podczas zabaw w wodzie, ale i koło basenu. Znajdziesz u nas baseny dmuchane, rozporowe, stelażowe, jak również dmuchane brodziki, koła plażowe, materace wodne, jacuzzi. Posiadamy także markowe akcesoria do zabawy w wodzie firmy Intex.

Do wyboru, do koloru, do pływania

Żeby zapewnić maximum frajdy i dobrej zabawy, oferujemy nasze akcesoria w najbardziej szalonych i fantazyjnych wzorach i kolorach. Znajdziesz u nas szeroki wybór kolorystyczny oraz modne wzory naszych akcesoriów – kto nie marzy o pływaniu na flamingu, jednorożcu, tęczy, wielorybie, karocy, żółwiu, ananasie i wielu innych. A może Twoje dziecko jest fanem Kubusia Puchatka, Krainy Lodu, Toys Story, bajki Cars – Auta lub innej? W ofercie posiadamy także zabawki wodne z motywami ulubionych bohaterów z bajek dzieci. W Zabawkitotu.pl znajdziesz najlepsze akcesoria do zabawy w wodzie.

Znajdź nas na stronie lub w pobliskim sklepie

Naszą pełną ofertę zabawek ogrodowych znajdziesz w sklepie internetowym z zabawkami zabawkitotu.pl lub  w jednym z wielu sklepów stacjonarnych Świat Zabawek – znajdź sklep blisko Ciebie: Sklepy z zabawkami Świat Zabawek – lokalizacje.