Producent, który od zawsze słynął z zabawek o najwyższej jakości. Dziś kojarzony również z gier, które można kupić w języku ukraińskim. Jedna z najlepiej rozwijających się marek z zabawkami dla dzieci w Polsce. Granna swoją konsekwencją i harmonijnym rozwojem, zasłużyła na to, by konkurować z największymi firmami na świecie. Które z gier w 2022 roku zasłużyły na szczególne uznanie, zarówno wśród polskich dzieci, jak i tych, które przyjechały do naszego kraju z Ukrainy? Znaleźliśmy kilka takich pozycji, dlatego warto przyjrzeć się im bliżej. Oto gry Granna, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupów.

Gry Granna – jakie wybrać?

Granna na początku 2022 roku zasłynęła przede wszystkim z faktu, że w mgnieniu oka stworzyła gry w zupełnie nowym języku. Gry dotyczą nie tylko instrukcji użytkowania, ale również, co bardzo ważne, samych opakowań. Sytuacja, która była niejako wymuszona względami politycznymi, przy okazji popchnęła Grannę w znaczącym stopniu do przodu. Teraz to właśnie ta marka zyskała w oczach wielu Polaków oraz osób niezwiązanych z naszym krajem. Możemy być dumni z tego, że w naszym kraju można znaleźć właśnie takie firmy.

Co do samych gier, zdecydowanie najpopularniejsza wydaje się linia gier Super Farmer. Jest to kilka wydań, które można ze sobą łączyć i udoskonalać podstawową wersję gry o dodatki. Gra Super Farmer to między innymi gra karciana, ale również wersje planszowe. Gra rodzinna występuje jako Superfarmer z bocianem, ale także wersja podstawowa i specjalna wersja Deluxe z drewnianymi pionkami. Jeśli chodzi o rozgrywkę dla najmłodszych, Granna również posiada pozycje dla dzieci w wieku od dwóch do czterech lat. Są to między innymi serie Mój pierwszy quiz, Kółka i spółka, Zagadki Smoka Obiboka oraz wiele innych. Granna w swojej kolekcji posiada także gry dla osób powyżej 10. roku życia. Jedną z ważniejszych pozycji jest między innymi gra Gangster City, w której wcielamy się w rolę Komisarza i próbujemy zapanować nad nie do końca poprawną sytuacją w mieście. Czas przesłuchać świadków zebrać dowody i wpakować zbrodniarzy za kratki. Najskuteczniejszych detektywów czeka chwała i uznanie w szeregach policji.

Gry Granna cieszą się swoją popularnością Nie tylko przez wzgląd na nową wersję językową, ale przede wszystkim ze względu na jakość wykonania. Gry przetrwają wiele rozgrywek, a my jako rodzice, mamy pewność, że żadna z małych części Nie zrobi krzywdy naszym dzieciom. Warto więc będąc na zakupach sklepy z zabawkami zerknąć na półki z grami tego producenta.