Układanie klocków LEGO to przyjemność, dobra zabawa, relaks i kształtowanie kreatywności. Mają one na rynku zabawek swoją silną konkurencję, która ma równie ciekawe elementy i interesujące metody łączenia elementów ze sobą. Tworzenie budynków, zwierząt i pojazdów jeszcze nigdy nie było tak fascynujące!

Buduj z cegły

Rodzice często jeżdżą na budowę domów dla siebie i swoich bliskich. A dzieci? Dzieci też mogą takie budować! Seria firmy Trefl Brick Trick sprawia, że budowanie z cegieł i drewna nie ma przed najmłodszymi tajemnic. W dodatku łączenie i rozłączanie cegiełek jest banalnie proste.

Ludziki i zwierzątka

W zestawach Playmobil każdy znajdzie coś dla siebie. Niepowtarzalne wzory klocków, postaci i zwierząt, sprawia, że zabawa jest ciekawa i kreatywna. Budowanie pojazdów i obiektów już dawno nie była taka łatwa i przyjemna!

Klik i robisz co chcesz

Clicformers to nietypowe klocki, które nie tylko sprawią dziecku przyjemność ale również uczynią jego wizje namacalnymi przedmiotami, budowlami i gadżetami. Dzięki łatwości w rozłączaniu Clicformers mają wielu zwolenników i miłośników.

Cobi wie co robi

Bitwy, ataki i walki – tak można w skrócie opisać zabawę w wojnę zestawami żołnierzyków przed laty. Cobi gwarantuje nam niezapomnianą zabawę dokładając do tego historyczne łodzie, czołgi i samoloty. Modele dokładnie odwzorowują rzeczywistość i sprawiają, że zabawa staje się jeszcze przyjemniejsza i ciekawa.

Wafle do składania

Tworzenie figurek zwierząt, pojazdów, domków i wszystkiego co można sobie wymarzyć z kwadratowych elementów oraz relaksacyjnie miękkie w dotyku klocki-wafle od firmy Marioinex gwarantują super zabawę i miło spędzony czas. Warto sięgnąć po tą kreatywną propozycję niezależnie od wieku.